כותרת
> C;
1/1
טיפוח ויופי

כך תבחרי את הקוסמטיקאית שלך!

גולן טיפוח ויופיפורסם: 20.03.22 , 14:39ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אין ספק שכדאי ואפילו רצוי לבחור בקוסמטיקאית טובה, כי הפנים שלנו זה לא דבר שצריך לזלזל בו. טיפוח הפנים חשוב מאוד! מאוד! נזקי השמש, האיפור ובכלל משפיעים על עור הפנים, ולכן יש צורך לטפל בהם נכון – וכמובן לטפל במקום טוב ואיכותי.

אז איך בוחרים קוסמטיקאית שהיא מקצועית?

שרוצים לעבור טיפול פנים, הרצון הכי הכי מובחן שלנו זה לבחור בקוסמטיקאית שהכי מומחית בתחום. כך תדעי שמי שנוגעת בפנייך נוגעת כדי להפוך אותם לבריאות ויפות יותר. אבל איך יודעים? ולמה צריך לשים לב?

אז חשוב מאוד לשים לב לאופן הבחירה שלנו. דרך אחת היא המוכרת מכולן – המלצות שמגיעות מחברות, מפה לאוזן. בטוח יש מישהי בסביבתך שעברה טיפול פנים מקסים וכזה שאי אפשר לא לשים לב אליו מרוב שהפנים מנצנצות– וכל מה שאת רוצה לדעת זה מי טיפל בה – אז מן הסתם ישנם מצבים שתתמודדי עם לא מעט המלצות, ולכן יש פתרון נוסף ואלו הרשתות החברתיות והאינטרנט – שניתן בהם לבחור את מה שנכון לך תוך שימת דגש לדברים הבאים:

מה את מחפשת בקוסמטיקאית שלך, אילו קורסים היא עברה, אילו הכשרות יש לה, נכון שיש המלצות גם של הסביבה וגם של חברות, אך שימי לב לבחור באחת שאתן תלכו יחד שנים רבות כך שצריך לדעת במה היא משתמשת, מה היא עוד עושה, האם יש לה קורס הרמת ריסים

קורס מיקרובליידינג ?עוד קורסים חשובים. היכן היא למדה? כמה שנים היא בתחום ועוד...

כל אלו חשובים כי עור הפנים שלך הוא ייחודי לך, לכן יש צורך לבחור במישהי שתדע להתאים לך את הדבר הנכון ביותר, שתדע להעניק לעורף את מה שמגיע לו. לבחור במישהי שגרה קרוב אלייך ולא תצטרכי לנסוע שעות כי באיזשהו שלב אולי תרצי להפסיק מחוסר נוחות.

האם היא מבצעת אבחונים? אבחונים מקצועיים חשובים מאוד, כדי להבין ולהכיר את הבעיה של הפנים מהשוש, חייב מפגש היכרות מקדים שיכול להעניק לך את ההיכרות עם הקוסמטיקאית ולהכיר את האזור בו היא עובדת ואיך היא ניגשת לעבודה. מהצד של הקוסמטיקאית זה חשוב כדי להבין האם זה הדבר הנכון עבורה, האם היא יכולה לטפל בך ובעור הפנים שלך, וללמוד אותך כדי להתאים לך את הדבר הנכון ביותר.

שימי לב בזמן החיפוש באילו שיטות משתמשת הקוסמטיקאית, האם נכון עבורך לבחור בשיטה זאת, האם לדעתך היא תתאים לך. יש מגוון רחב של שיטות טיפול – הקדישי לכך מחשבה ותקראי על כל אחד מהשיטות בהן מטפלת הקוסמטיקאית. הפנים שלנו, המראה שלנו – ולכל בעיה קוסמטית יש שיטת טיפול המותאמת לה – אז לחלוטין זה עוד משהו שצריך לשים עליו דגש.

אל תשכחו – לשים לב ולבדוק טוב טוב מה ההכשרה שיש לקוסמטיקאית זה מאוד חשוב – זה הא-ב בחיפוש שלכן! לא משנה אם זה מפה לאוזן או מישהי שהכרתן באינסטגרם, פייסבוק, אינטרנט ועוד... קוסמטיקאית איכותית צריכה להיות מוכשרת, בעלת תעודות של קורסים למיניהם, בעלת ידע רב בתחום, שמכירה שיטות טיפול ומשתמשת בחומרים טובים. קוסמטיקאית טובה תעניק לכן כלים לטיפול עצמי מלבד הטיפול שלה. קוסמטיקאית טובה תעניק לכן יחס של VIP, תגרום לכן להרגיש בנוח, לא תגרום לכן לכאב ותהיה קשובה לכל דבר העולה במהלך הטיפול!

דבר אחרון לא פחות חשוב – קוסמטיקאית איכותית וטובה לעולם לא תמכור לכן בכוח את המוצרים שלה, אלא תגרום לכן להתאהב ולרכוש את המוצרים מתוך רצון אמיתי.

תמונה: FREEPIK