כותרת
> C;
1/1
מבזקי חדשות

רצח בכפר בענה, מעצר החשוד בן 16 תושב הכפר - נגרר לנסיון לירי על שוטרים

גולן מבזקי חדשותפורסם: 22.06.14 , 08:47ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
עדכון אחרון יום חמישי 19.6.14
בהמשך לאירוע חשד לרצח בכפר בענה, בעקבות פעילות חקירה ומודיעין של תחנת כרמיאל הגיעו צוות יס"ם אורגן לביתו של אחד המעורבים ברצח, כשדפקו על דלת הכניסה החשוד כבן 16 יצא לעברם עם אקדח שלוף במטרה לאיים על השוטרים השוטרים שחשו בסכנה ירו באויר והשתלטו על הקטין ועל האקדח, אין נפגעים, החשוד מועבר בדקות אלו לחקירה בתחנה, צפויים מעצרים נוספים, סגן מפקד התחנה, רפ"ק שיח' אמג'ד שיבח את פעולות השוטרים וציין כי השוטרים פעלו בנחישות וסיימו את האירוע ללא נפגעים בנפש וציין כי אנו נגלה אפס סובלנות כלפי מי שיתקוף אנשי ציבור המבצעים עבודתם כחוק וכפי שציינתי צפויים מעצרים נוספים.
בהמשך למעצר אחד החשודים במעורבות ברצח (16) שבוצע ע"י "יחידת יס"ם אורגן כרמיאל" , החשוד יועבר לחקירת חוקרי היחידה המרכזית שבמחוז הצפוני.
סגן השר לשירותי דת הרב אלי בן דהן בביקורו בישיבת ההסדר הגולן בחיספין היום: "הקהילה הבינלאומית לאט לאט מתפכחת ומתחילה להתנער מממשלת ה"אחדות" הפלסטינית. כשם שכל ריסוס גרפיטי זוכה לגינויים חריפים, אנו מצפים מהעולם להפעיל את כל לחצו על מנת למוטט את אירגון הטרור חמאס שאחראי לחטיפת שלושת ילדינו. יהודים ברחבי העולם, עסוקים בתפילות ובתחינות לרבונו של עולם להשבת ילדינו בריאים ושלמים, דבר המראה על חוסנו ואחדותו של עם ישראל. אני קורא לכם להמשיך ללמוד ולהתפלל להצלחתם ולהשבתם של החטופים".
בתחקור ראשוני שנערך עולה כי שוטרי יס"מ אורגן כרמיאל פעלו בצורה מקצועית ומהירה, מפקד המחוז הצפוני ניצב זוהר דביר שוחח הערב עם סגן מפקד תחנת כרמיאל וציין: "שיבחתי את עבודת השוטרים וציינתי כי השוטרים פעלו באופן נחוש תוך חתירה למגע והפגנת מקצועיות ומידתיות בעת התגובה".
אולי יעניין אותך גם