כותרת
> C;
1/1
חדשות

'יום המורה' תשע'ט להוקרת רבבות עובדי ההוראה

גולן חדשותפורסם: 29.11.18 , 08:25ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


מחוז הצפון מציין היום את 'יום המורה' ומחבק בחום ובאהבה את אלפי עובדי ההוראה שמרביצים תורה , חינוך , ערכים ומוסר בתלמידים , 24/7/360 .
לרגל היום המרגש , הפיצה מנהלת המחוז , ד''ר אורנה שמחון , איגרת מיוחדת לכל מורי הצפון , וזו לשונה :
'מערכת החינוך במחוז הצפון ציינה השבוע את יום המורה לכבוד רבבות עובדי ההוראה : מחנכים , מורים וגננות שמרביצים תורה , מוסר וערכים במאות אלפי אלף ילדים דוברי עברית וערבית , מהגיל הרך ועד העל יסודיים , כולל .
היום החשוב הזה קיבל ביטוי בפעילות עניפה במוסדות החינוך , ברשויות, בתקשורת וברשתות החברתיות. זהו יום חגיגי שנועד להוקיר את אנשי החינוך ולהודות להם באהבה ובחום על עבודתם החשובה.
כבעבר, כך גם השנה , התוודענו ליוזמות מבורכות של ראשי רשויות, מנהלי אגפי חינוך, הורים ותלמידים רבים שהביעו את אמונם במערכת החינוך ובמשמעות הציבורית בכל הנוגע לחשיבותו ולמקומו של המורה בעולמם.
יום המורה הוא הזדמנות פז להודות לאנשי החינוך, על הבחירה להיות מורים , מתקני חברה ועולם , ועל העבודה המאומצת לקידום תלמידינו.
תודה לכל אחת ואחד מעובדי ההוראה בצפון , באופן אישי , על הנתינה, על המסירות, על העשייה החינוכית ועל העבודה המשמעותית לאורך כל השנה יום-יום שעה שעה, כדי להפוך את מערכת החינוך במחוז הצפון למערכת ראוי ומצמיחה שטוב להת חלק ממנה.
אני מחזקת את ידי המחנכים , המורים והגננות , מעריכה , מעלה על נס ומוקירה את פועלכם המבורך' .
בצפון כ 26 אלף מחנכים , מורים וגננות המלמדים
כ 340 אלף תלמידים יהודים , מוסלמים , נוצרים , דרוזים , בדואים , צ'רקסים ועלאווים הלומדים ב 2923 גנים ו 790 מוסדות חינוך מציין דובר המחוז , דויד גורלי .
אולי יעניין אותך גם
נחמיה רייבי: שדה תעופה במגידו זה אסון לתושבים


אי מתן שירותי בנק הדואר בחג הפורים, יום שישי ה-26.2.21


נרתמים למען דניאל שהפך לצמח ונעה בת השנתיים עם סרטן קשה ונדיר


הסגל המקצועי של משרד התקשורת ביקר באשכול גליל מערבי


אושר סופית: אברהם (דובדב) דובדבני נבחר ליו"ר קרן קימת לישראל


יו"ר ועדת החוץ והביטחון, חה"כ צביקה האוזר חנך אמש, יום חמישי, 12.11.2020 את כיכר יהודיה


לקראת יום כיפור: קרוב לאלף ילדים ובני נוער נפגעו ברכיבה על אופניים בעשור האחרון בערים, שניים נהרגו בכיפור הקודם


ההנחיות לסגר בחגים, כפי שפרסם משרד הבריאות


חלק מכפפת גומי שהושארה בזירת אירוע הובילה בתום חקירה מקצועית, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, למעצרו של גבר בן 26, שהתפרץ לבית מגורים בעיר מעלות- תרשיחא, וחטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים