כותרת
> C;
1/1
חדשות

לקט ידיעות שבועי משטרת תחנת מרחב גולן

גולן חדשותפורסם: 10.07.18 , 11:41ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
 
 
תחום אכיפה-
 
משטרת ישראל רואה בחומרה רבה את התופעה של צריכת אלכוהול וסמים מקרב בני נוער, ובכלל זה מכירת אלכוהול לבני נוער ושתייה של אלכוהול על ידי בני נוער במקומות ציבוריים. תחנת גולן משקיעה מאמצים רבים במאבק בלתי פוסק בתופעה, בדגש על תקופת החופש הגדול, וזאת באמצעות פעילות סמויה וגלויה. במסגרת פעילות זו בקצרין, בהובלת משרד הנוער והמש"ק הקהילתי, שוטרי התחנה פעלו כנגד מקומות שסיפקו אלכוהול לקטינים וכן במוקדי התקהלות של קטינים היוצרים רעש, איתור קטינים המחזיקים ברשותם אלכוהול ושפיכתו. במסגרת פעילות זו אותר קטין כבן 15 (תושב אחד היישובים באזור) שביקש מבגיר (חייל המשרת באזור, תושב חיפה) שייקנה עבורו עשרים בקבוקי בירה, כל זאת בניגוד לחוק. השניים עוכבו לתחנה, נפתחו כנגדם תיקים פליליים, ובקבוקי הבירה נתפסו. כמו כן השוטרים איתרו שבעה קטינים שהחזיקו ברשותם אלכוהול במקומות ציבוריים. האלכוהול נשפך בהתאם לחוק, והשוטרים הסבירו לקטינים על הסכנות שבשתיית אלכוהול. במסגרת הפעילות השוטרים גם פעלו כנגד הקמת רעש של הקטינים במהלך החופשה, במטרה לשמור על שגרת החיים של התושבים. משטרת ישראל פונה אל ההורים ולבני הנוער ומבקשת מהם לגלות ערנות מרובה לצריכת אלכוהול וחומרים מסוכנים אחרים, על ידי ילדיהם. תקופת החופש הגדול היא תקופה בה קיים גידול בהיקף בני נוער הנפגעים מצריכת אלכוהול וסמים או מארועים נלווים לה. 
 
משטרת ישראל ממשיכה במאבקה העיקש כנגד התשתית שמאפשרת הגעה ושהות של שוהים בלתי חוקיים בתחום מדינת ישראל, ותדאג למיצוי חומרת הדין עם המסיעים, מעסיקים ומלינים של שוהים בלתי חוקיים. שהות של שוהים בלתי חוקיים משמשת פעמים רבות כבסיס יציאה לפעילות פלילית וחבלנית, ומשטרת ישראל תפעל בכל האמצעים העומדים לרשותה לאיתורם - במהלך השבוע החולף התבצעה פעילות  של כוחות התחנה, בנושא שוהים בלתי חוקיים, בתחומי רמת הגולן.  במסגרת פעילות זו, באזור הכפר מסעדה, נתפסו חמישה שב"חים (בשנות העשרים והשלושים לחייהם, תושבי הכפר ג'לבון שבנפת ג'נין ושויקה שבנפת אפרים), שעבדו בכפר, וכן שני מעסיקים של השב"חים הללו. בסופו של יום, נעצרו שני שב"חים ומעסיק, והיתר גורשו. כנגד כל המעורבים נפתחו תיקים פליליים בנושא. 
 
תחום קהילה:
עמוס שמעוני –סנ"צ
מפקד התחנה ובשם שוטרי התחנה

אולי יעניין אותך גם
נרתמים למען דניאל שהפך לצמח ונעה בת השנתיים עם סרטן קשה ונדיר
 
 
הסגל המקצועי של משרד התקשורת ביקר באשכול גליל מערבי
 
 
אושר סופית: אברהם (דובדב) דובדבני נבחר ליו"ר קרן קימת לישראל
 
 
יו"ר ועדת החוץ והביטחון, חה"כ צביקה האוזר חנך אמש, יום חמישי, 12.11.2020 את כיכר יהודיה
 
 
לקראת יום כיפור: קרוב לאלף ילדים ובני נוער נפגעו ברכיבה על אופניים בעשור האחרון בערים, שניים נהרגו בכיפור הקודם
 
 
ההנחיות לסגר בחגים, כפי שפרסם משרד הבריאות
 
 
חלק מכפפת גומי שהושארה בזירת אירוע הובילה בתום חקירה מקצועית, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, למעצרו של גבר בן 26, שהתפרץ לבית מגורים בעיר מעלות- תרשיחא, וחטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים
 
 
כך תזמינו שובר כניסה לרכבת
 
 
שוטרי משטרת ישראל עצרו גבר בן 33 תושב רמלה בחשד לביצוע עבירות מין, לרבות אינוס קטינה כבת 15 הלוקה בתסמונת דאון במרחב הוירטואלי.