כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

5 טיפים לבחירת זר ליום האהבה

גולן תרבות ופנאיפורסם: 09.03.21 , 11:21ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

יום האהבה הוא אחד מהאירועים המכוננים ביותר בחיי הזוגיות – בעיקר כאשר מדובר בשנה הראשונה ליחסים. רבים מתייחסים לכך כאל נייר לקמוס שבא לבדוק את עומק הרגשות של הגבר כלפי האישה, לכן יש לגשת לעניין בשיא הרצינות, ולמצוא את הדרך המיוחדת והמותאמת לשדר את האהבה שרוכשים כלפי בת הזוג. ולרוב, כל מה שדרוש לשם כך, זה הבחירה בזר המושלם שיעלה סומק על לחייה של האהובה ויצית ניצוצות של אושר בעיניה, ובסופו של דבר, זה הדבר היחיד שקובע והופך את כל ההשקעה לשווה כל רגע וכל שקל. לפניכם חמישה כללי אצבע שיעזרו לכם לגבש את הזר שיתיק את נשמתה של הליידי שבחייכם.

מהו צבעה של האהבה?

צבע התשוקה הוא הצבע האדום – וזאת כולנו יודעים. אך מה הוא צבע האהבה? האמת היא שאהבה היא שונה עבור כל אחד. ולכל צבע יש את התחושות שלו שהוא משרה, ולכן הוא יכול להתאים בתור צבע אהבה לאנשים שונים ומגוונים. הצבע הלבן, למשל, יכול להיות באותה המידה צבע של אהבה בדגש על הטוהר שלה. לעומת זאת, הצבע הסגול משלב בתוכו את האדום החם והכחול המרגיע, ולכן הסגול הוא צבע מרפא. איזה מין טיפוס היא אהובתכם? כך גם תדעו איזה צבע יהיה צבע האהבה עבורה.

לפרחים רבים יש סמליות חזקה בתרבויות שונות, ולא רק לורד. פרח הליליה מסמל לעתים קרובות פריון וטוהר, וזה בהחלט משהו חיובי מאוד שאפשר לשדר לאישה בחייכם. גם הטוליפים מהווים את אחד מהפרחים הרומנטיים ביותר, ואחת הבחירות הפופולריות ביותר לזרי כלה (רק אם אתם עדיין לא מוכנים למחויבות הזאת – היזהרו עם הבחירה הזאת)!

פרח רומנטי נוסף שלא "קיטשי" כמו הורד הוא פרח הליזיאנטוס המיוחד בעלי הכותרת העדינים שלו והצבעים המגוונים, שזה בהחלט משדר אהבה והכלה לכל הרבדים השונים של האדם שאתכם והזוגיות שאתם בונים יחד.

לפעמים המספר הוא יותר ממספר

פרט שחשוב לדעת הוא שברוב תרבויות העולם יש הפרדה ברורה בין פרחים המוענקים במועדים לשמחה ואלה המהווים חלק מאירועי אבל. ההבדל הוא במספר הפרחים – מספר זוגי של פרחים ( מלבד למספר 12 נחשב לסימן לאירוע אבל, כך שכדאי תמיד לבחור במספר אי-זוגי ( אך לא ב-13 אם אתם מאמינים אפילו קצת באמונות תפלות.

תוספות מרגשות לזר

כיום כבר קשה להפתיע מישהי עם פשוט זר פרחים, כך שתמיד כדאי להקדיש מחשבה נוספת ליצירת מארז מיוחד שעונה בול לטעמה של מקבלת המתנה. קיים מגוון רחב של תוספות לזרים שיכולות להתאים, דוגמא מצוינת אפשר למצוא באתר של פרחי חיפה עם מגוון עצום של תוספות לזרים לרבות אלכוהול, שוקולדים, דוביים וכו'. זו יכולה להיות תוספת של דובי, בלונים או שוקולדים – אתם יודעים מה הכי ישמח את אהובתכם וישדר לה שאתם מכירים אותה ויודעים לבטא את האהבה שלכם כלפיה בדרך הנוחה והמתאימה לה ביותר. ניתן גם להוסיף לזר משהו בעל יותר עומק, כגון תכשיט, וזו בהחלט תהיה מחווה רומנטית מהסרטים שלא תשאיר אף אחת אדישה.

החשיבות של כתיבת פתק מושלם שיתלווה לזר

יש דבר אחד קטן, אך חשוב – הפתק. בעיקר אם מדובר בזר שניתן ביום האהבה בפעם הראשונה בזוגיות, או לרגל יום נישואין עגול. הפתק זו המזכרת האולטימטיבית שיכולה להישאר לשנים ארוכות גם אחרי שהזר כבר הלך לעולמו. מסר חמוד וקטן במילים כתובות בכתב היד וישירות מהלב זה הפרט המשלים הקטן שיהפוך כל זר למושלם, בגלל שהוא מיועד לה ורק לה.

אחרי שלקחתם בחשבון את כל הדקויות האלה – אין ספק שתבחרו את הזר המושלם שיהפוך את יום האהבה להצלחה מסחררת בעולם הזוגיות שלכם.

פרחים המסמלים אהבה נצחית
קרדיט: picjumbo.com