כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

"פרהדיר" - מרכז מבקרים חווייתי ברמת הגולן

גולן תרבות ופנאיפורסם: 10.06.19 , 09:20ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

"פרהדיר" - מרכז מבקרים חווייתי ברמת הגולן מזמין אתכם להפנינג שבועות ב-9.6.19

הכניסה אינה כרוכה בתשלום

פרהדיר, מרכז מבקרים ואירועים בוטיקי, מציע מגוון אטרקציות חווייתיות לכל המשפחה. כאן תוכלו לצפות וללמוד כיצד מטפלים, מיילדים וחולבים כבשים, טלאים ועזים, איך בדיוק מתנהל תהליך החליבה וכיצד מייצרים גבינות מקומיות עם ניחוח של חו"ל.

לפרהדיר יש סיפור שמתחיל כבר לפני 40 שנה. מרכז המבקרים הוא למעשה גלגול חדש של "משק הלן", של אפרים והלן קרול, שקם בנאות גולן בשנת 1978 כדיר כבשים. לאחר כ-20 שנה התווספה גם רפת לעסק המשפחתי, שהעסיק אז את כל בני המשפחה והיווה את מקור הפרנסה העיקרי. להלן ואפרים שני ילדים - מנו ואופיר, וכמובן נכדים ונכדות. כולם גרים בנאות גולן. אופיר עבד במשק מילדותו ועד היום, אך לפני כשנה החלה לנקר התחושה שהגיע הזמן לעשות שינוי. ביחד עם ערן גת, חבר ילדות בן הגולן, חקלאי ואיש בקר כל חייו, הגו את הרעיון להפוך את המשק הפעיל למקום חוויתי שיפתח את שעריו למבקרים מכל הארץ ושיזמין את אורחיו ליהנות ממגוון האטרקציות שבמקום.

לרגל חג השבועות פותח "פרהדיר" את שעריו ליוצרים ואמנים מהגולן, ומזמין את הציבור ליהנות מסיור מודרך ללא תשלום בחווה ובמכון החליבה בדיוק בעונת ההמלטות שמתרחשת עתה, ליטוף טלאים, דוכני יצירה לילדים, דוכני יוצרים ואמנים, דוכני מאכלים וטעימות מגבינות הבית שמיוצרים במקום.

האירוע יתקיים ביום ראשון 9.6.19 בין השעות 10:00 ל-16:00

פרהדיר ממוקמת בנאות הגולן, בדרום הרמה, 10 דקות מצומת כורסי. יש לכתוב בווייז: פרהדיר

למידע נוסף: https://www.facebook.com/Paradir.NeotGolan/, או בטלפון: 050-285-4926

קרדיט צילומים: יחסי ציבור

 

קרדיט צילומים: יחסי ציבור

 

קרדיט צילומים: יחסי ציבור

 

קרדיט צילומים: יחסי ציבור