כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

ספא למסיבת רווקות

גולן תרבות ופנאיפורסם: 13.11.19 , 18:25ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אם הנך נמצאת בעיצומם של ההכנות לקראת מסיבת הרווקות של חברתך הטובה ביותר, וודאי גילית כי מדובר במשימה כיפית אך לא פשוטה. כדי שהמסיבה תתנהל בדיוק כפי שתכננת, מומלץ לערוך רשימה מסודרת עם כל הדברים והמשימות שעלייך לבצע, וגם לא להתבייש ולבקש עזרה בארגון המסיבה מחברות נוספות שצפויות לקחת חלק במסיבת הרווקות.

מכיוון שההתלבטות הגדולה ביותר בארגון המסיבה נוגעת לשאלה של "היכן לערוך את החגיגה הגדולה" – אנו ממליצים על אפשרות נהדרת שתמיד מצליחה, והיא כמובן ספא למסיבת רווקות. פינוק בספא כמה ימים לפני יום החתונה הגדול יכול להיות פתרון מ

עולה לכלה לחוצה, או סתם כזו שזקוקה לכמה שעות של רוגע ושלווה עם החברות הטובות שלה.

כדי לערוך את מסיבת רווקות בספא מושקע ומפנק, כדאי לשים לב למספר דברים שהספא מציע עבור אירוע שכזה. לשם כך ריכזנו כמה דברים מרכזיים שיש לקחת בחשבון בהזמנת ספא למסיבות רווקות:

לוקיישן

כידוע יש היצע ענק של מתחמי ספא בכל רחבי הארץ, ולכן מומלץ לבחור את המיקום על פי התכנון הכללי והקונספט של המסיבה. אם לדוגמה התכנון הוא לערוך את המסיבה במקום אחד בלבד שהוא הספא, כדאי להעדיף ספא הממוקם באזור קרוב, נגיש ונוח כמה שאפשר לרוב הבנות המשתתפות כדי שלא יצטרכו לנסוע רחוק.

מצד שני, אם מסיבת הרווקות מתוכננת למספר ימים או בכמה לוקיישנים כמו אטרקציה מדליקה ואחריה לינה בצימר \ בית מלון או המשך מסיבה בלוקיישן נוסף – מומלץ דווקא לבחור ספא שנמצא במיקום רחוק ומיוחד כמו אזור הצפון הפסטורלי והמקסים.

חדר פרטי

המטרה העיקרית של חגיגת מסיבת רווקות בספא, היא כדי להירגע ולהתפנק כמה שאפשר לפני החגיגה הגדולה. מכיוון שהכלה לעתיד היא זו שצריכה להשתחרר לפני היום הגדול, בחרו עבורה עיסוי מפנק במיוחד כך שהיא תקבל ביום הזה את מלוא תשומת הלב. מומלץ לוודא כי בספא הנבחר קיים חדר פרטי ומבודד בו היא תוכל לקבל את העיסוי, ובנוסף בחדר זה תוכלו כולכן להיות איתה ולחגוג לה את המסיבה ללא הפרעות.

ציוד ואבזור

בכל מסיבת רווקות מוכרחה להיות אווירה טובה ומשוחררת בין כולן, ואת זה ניתן להשיג בקלות באמצעות מוזיקה ואלכוהול משובח. לכן כדאי לבדוק כי בחדר הפרטי בספא הנבחר קיים ציוד ואבזור נדרש כמו מערכת הגברה למוזיקה, טלוויזיה להקרנת סרטים או ברכה מצולמת שהכנתן לכלה, ריהוט של כיסאות ושולחנות, פינות ישיבה נוחות ועוד.

לסיכום, ספא למסיבת רווקות יכול להיות רעיון מעולה לכל כלה. כדי להפיק את המסיבה הטובה ביותר עבורה, ההמלצה היא לבחור את הספא המושלם והמתאים ביותר לחגיגה המתוכננת עם כל התוספות והשדרוגים שהוזכרו. כדאי לבדוק מראש אם התקציב למסיבה כולל עיסוי מפנק רק לכלה המיועדת, או שכל המשתתפות יוכלו ליהנות יחד מעיסוי מרגיע ומהנה.