כותרת
> C;
1/1
התפתחות אישית

למה נשות עסקים ישראליות מצליחות בעולם?

גולן התפתחות אישיתפורסם: 01.10.20 , 21:16ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: קרדיט תמונות: depositphotosצילום תמונות: קרדיט תמונות: depositphotos

בשנים האחרונות אנו רואים הרבה נשות עסקים ישראליות שלא רק שמצליחות בארץ אלא גם מצליחות בעולם. אם בעבר המשימה להצליח הייתה בגדר חלום ובלתי אפשרית, כיום ניתן לראות לא מעט נשות עסקים ישראליות ששברו את תקרת הזכוכית ומצליחות מאוד בעולם ולא רק בארץ. מה הסוד של נשים אלו? וכיצד הן מצליחות כל כך בעולם? התשובה במהלך המאמר.

נשות העסקים של פעם

בעבר נשות העסקים לא נהגו לחשבו מעבר לקופסא ולצאת מאזור הנוחות שלהן. למרות שהן התמודדו עם גברים על תפקידים שונים, לא היה בידיהן את הכח כמו שיש כיום ולכן הרבה ויתרו בדרכם להיות נשות עסקים בעולם וכן חלקן ויתרו להיות נשות עסקים בארץ. מעבר לכך, חינכו אותן מגיל קטן שמקומם להיות עם המשפחה והילדים והגברים הם אלה שצריכים לעבוד ולפרנס את המשפחה. אך עם השנים כוחן של הנשים התחזק, והן החליטו לקחת צעד קדימה את הקריירה מחוץ לארץ, תוך כדי בניית משפחה.

נשות העסקים הישראליות בימנו

נשות העסקים הישראליות עברו לא מעט טלטלות במהלך חייהם. אם בעבר ביטחון עצמי והון הספיקו על מנת להצליח כיום זה ממש לא מספיק. אם את רוצה להיות אשת עסקים מצליחה בעולם ולא רק בארץ, את צריכה הרבה מעבר לביטחון העסקי והון עצמי. את צריכה סיפור מטלטל שינגע ברגש של כמה שיותר אנשים ויגרום להם להתחבר אליך. ככל שתגיעי ליותר אנשים ותנגעי בהם כך תוכלי להצליח בתחום העסקים ולהיות מוכרת מאוד בעולם. כלומר באמצעות הייחודיות שלך תוכלי לבלוט מעל נשות עסקים בתחום ולהיות מוכרת ברחבי העולם ולא רק בארץ.

מה הסוד שנשות עסקים מצליחות בעולם?

אחד הסודות להצלחת נשות עסקים בעולם כגון אפרת פלד זה חוסר חסמים בירוקרטיים או גישה חלקית או מוגבלת למקורות מידע ושירותים פיננסיים וכן חוסר אפליה. כ-80% מהנשים המצליחות בתחום העסקים הינן נשים עם מצב סוציואקונומי גבוה וכן הכנסה גבוהה. אך מעבר לכך, הם מביאות איתן סיפור חיים שעוזר להם להגיע לכמה שיותר אנשים ואף להוביל בתחומן. הודות לכך, הן מצליחות להשתלב ולהתקדם בשוק היזמות ואף לעקוף בדרך עשרות גברים. ישנן אף נשים שמנהלות גופים מסחריים, דרך עמדות מפתח אשר נמצאים בפיקוח הפיננסי ועד ליזמיות מצליחות שפורצות את הדרך באמצעות טכנולוגיה ושירותים מתקדמים ביותר. כל אחד מהנשים הללו עם יד על הדופק ומעורה בכל מה שקורה בתחום העסקים, כך שאם נקרית הזדמנות בדרכה היא קופצת עליה.

כיצד משתמשות נשות העסקים באמצעים שונים על מנת לבלוט?

על מנת לבלוט בנוף הבינלאומי רוב נשות העסקים מאמינות שהשינוי שהם עושות והדרך שהן עושות זאת הוא מה שמגדיר אותן בסופו של דבר. ככל שהן מלמדות את העולם להתייחס לנשים בדרך שהן רוצות וחושבות לנכון, כך הן מקבלות משוב חיובי מצד העולם. באמצעות כוחן להוביל שינוי ועם זאת לשמור על ביתן וייחודיותיהן משאר נשות העסקים, כך הן מצליחות ומסוגלות לייצר ולחזק חיים משותפים ולהביא לכלכלה שווה ללא הבדל מין, גזע ודת ומגדר.

קרדיט תמונות: depositphotos