כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

היתרונות של צימרים על פני מלונות

גולן תרבות ופנאיפורסם: 22.01.20 , 11:26ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

היתרונות של צימרים על פני מלונות

אז החלטתם לצאת לחופשה, ואין תחושה יותר טובה מאשר התחושה הזאת. אתם כבר מדמיינים את עצמכם אורזים את המזוודה, ויוצאים לכמה ימים של הנראה עוצרת נשימה. אבל רגע – האם החלטתם איזה קונספט הוא המועדף עליכם? כיום תוכלו לנסוע גם לצימר וגם למלון כאשר לכל אחת מהאפשרויות הללו יתרונות משל עצמו. אז רגע לפני שתעשו את הבחירה החשובה, החלטנו להרים את הכפפה ולספר לכם מדוע אתם חייבים לבחור דווקא בצימר.

חופשה ברמה גבוהה ובמחיר נמוך

ככל הנראה אתם כבר יודעים כי העלויות של מלונות בישראל הינן גבוהות במרבית ימות השנה. על מנת שתוכלו ליהנות ממחיר אטרקטיבי למלון בישראל, ככל הנראה תצטרכו לצאת לחופשה בעונות הפחות עמוסות וגם הפחות מומלצות. מהסיבה הזאת צימרים משנים את חוקי המשחק, ומציעים לכם חופשה ברמה גבוהה ובמחירים ששווים לכל כיס.

המחירים של הצימרים הם אחידים במשך רוב ימות השנה, ואם יש סטייה אז מדובר על סטייה קטנה במיוחד וכמעט לא מורגשת. ברוב המקרים העלויות של הצימרים הינן נמוכות בהרבה בהשוואה לעלויות של בתי מלון, והרמה ברוב המקרים היא הרמה הגבוהה ביותר שרק יכולתם לדמיין. לכן אם התקציב מבחינתם זה אישו שאתם לא יכולים לוותר עליו, הבחירה בצימרים היא יחסית בחירה הגיונית ונכונה אל מול בחירה בבתי מלון שהעלויות שלהן לא פרופורציונלית.

אפשרות לחופשה בכל אזור בארץ

אם בעבר חופשה בצימרים הייתה מתאפיינת בעיקר עם אזור הצפון, כיום חוקי המשחק השתנו לחלוטין ותוכלו למצוא צימרים ברמה גבוהה בכל אזור בארץ. כך שבין אם אתם רוצים לנפוש במרכז, בדרום או בצפון, תוכלו למצוא מבחר ענק של צימרים אשר זמינים אך ורק עבורכם. כך שאתם לא צריכים להגביל את החופשה שלכם למקום אחד ספציפי.

ניתן להזמין נופש מושלם בצפון בלינק הבא: צימרים בצפון

זה יכול להיות יתרון משמעותי לכל אותם האנשים שלא רוצים להתרחק מהבית או שמחפשים חופשה במקום מאוד ספציפי. אזור הצפון מזוהה בעיקר עם האפשרות של חופשה בצימרים, מכיוון שהוא מביא איתו גם לא מעט שקט ושלווה. אך שוב לבחירתכם עומדים כמעט כל האזורים בארץ, ובקלות תוכלו לבחור את המקום המועדף עליכם לחופשה הקרובה חופשה שהולכת להיות בלתי נשכחת עבורכם.

אפשרות לחופשה גם בחורף וגם בקיץ

קשה לכם לדמיין את עצמכם הולכים לבית מלון בחורף, הרי כל ההנאה זה להגיע לבית מלון ולהשתזף על שפת הבריכה. אז מה קורה לכל אותם האנשים שרוצים לנפוש דווקא בחורף? מהסיבה הזאת צימרים הם הבחירה האולטימטיבית. בצימרים תוכלו לנפוש בכל ימות השנה, לא באמת משנה מה מזג האוויר בחוץ – תמיד יהיה לכם דרך ליהנות מכל היתרונות שהצימר מביא ביחד איתו.

לא מעט צימרים מציעים בריכות מחוממות וג'קוזי רותח, כל זאת על מנת לתת מענה מושלם לימות החורף הקרים. באותה נשימה בקיץ המקום משנה את פניו ומתאים את עצמו לאלמנטים שמאפיינים את הקיץ עם בריכה קרה וג'קוזי שצופה לאזורים שונים ברחבי הארץ. לא משנה מה מזג האוויר בחוץ, כאשר אתם בוחרים צימר אתם יודעים שתמיד יהיה לכם איך להעביר את החופש על הצד הטוב ביותר ולהוציא ממנו את המקסימום האפשרי.

תמונה באדיבות לופט W בעיר ראשון לציון

תמונה באדיבות ביקתפוז וקלמנטינה בישוב לימן