כותרת
> C;
1/1
חדשות

טריאתלון עמק הירדן: משתתף נמשה מהמים לאחר שחש ברע

גולן חדשותפורסם: 27.04.18 , 08:45ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


דוברות המשטרה(צפון):
 
במהלך טריאתלון המתקיים משעות הבוקר המוקדמות באזור עמק הירדן, במהלך מקצה השחייה בכנרת משתתף אחד(55 מרכז הארץ)שלא חש בטוב סימן לשוטר שיטור ימי כנרת רכוב על אופנוע ים שאיבטח את השוחים.
 
השוטר פינה על גבי אסדת הצלה של האופנוע את השחיין לחוף והעבירו לצוותי רפואה שהמתינו במקום, השחיין פונה לבי"ח פוריה במצב קשה(ע"פ גורמי רפואה)ככל הנראה מארוע לבבי.

דובר מד"א זכי הלר:  בשעה 06:10 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירדן על גבר שנמשה מהכינרת כשהוא מחוסר הכרה במהלך "טריאתלון עמק הירדן" סמוך לחוף צמח. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח פוריה גבר כבן 55 במצב קשה יציב, מורדם ומונשם לאחר שככה"נ בעקבות ארוע רפואי טבע.
 
פאראמדיק מד"א מאיר אשרף סיפר:
 
"היינו במקום במסגר אבטחה רפואית של התחרות והזעיקו אותנו לטפל בגבר כבן 55 שאיבד את הכרתו במים ונמשה על ידי השיטור הימי כשהוא ללא דופק וללא נשימה. על קו המים חברנו עם הסירה והתחלנו בפעולות מצילות חיים שכללו פעולות החייאה מתקדמות, עיסויים הנשמה וטיפול תרופתי שנמשך גם תוך כדי פינוי לבית החולים, לאחר כחצי שעה חזר הדופק ובהמשך החל גם לנשום, העברנו אותו לצוות בית החולים כשמצבו קשה ויציב"

 
סרטון ותמונות באדיבות דוברות המשטרה