כותרת
> C;
1/1
רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

תחזית אסטרולוגית לחודש פברואר 2020

גולן רוחניות, מיסטיקה ותחזיותפורסם: 27.01.20 , 10:13ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

טלה

החודש רצוי למצוא את הזמן להתבוננות עצמית ולהעמקה בנבכי הנפש, ניחנתם בחשיבה מעמיקה, ברעיונות מבריקים ויצירתיים, אך ההיגיון ותבנית החשיבה השמרנית בולמים אתכם, הרשו לאינטואיציה לפרוץ וזרמו עם רעיונותיכם, אל חשש תוכלו להגיע לפריצת דרך עצומה בקרוב. קיימות הזדמנויות לשיחות עם האנשים הנכונים, במקומות הנכונים ויכולת להשיג את התמיכה שאתם זקוקים לה, על מנת לקדם את עצמכם. הרעיונות שלכם מבריקים, וחשוב שתעלו אותם בכל הזדמנות.

שור

החודש בסימן כסף! סכום כסף יפה עשוי להתקבל כבונוס ממקום העבודה או כירושה מאחד מבני המשפחה. רצוי לא לאבד את הראש ולהשקיעו בתבונה, כדאי להתייעץ לשם כך עם יועץ פיננסי. בשבועות האחרונים נהגתם בלחץ מוחלט כלפי בני המשפחה, "החגיגות " הסתיימו, רצוי לחזור לחיק המשפחה האוהבת ולחשוב על פינוק האישה והילדים. צאו לטיול או לנופשון משותף לאיחוד ולגיבוש הלבבות.

תאומים

חודשים רבים הייתם שקועים בקידום הקריירה ובריצות מתישות, נראה, כי המשפחה נשכחה ונדחקה לקרן זווית. בחודש זה אתם כמהים למפגש משפחתי גדול, לכן הזמינו אליכם לערבי שבת, מפגש משפחתי יקרב לבבות, ישמח ויחמם את הלב. אתם בתקופה רגשנית המתאימה לכך. ניתן גם לארגן פיקניק המוני למשפחה המורחבת, לחידוש הקשרים ולמנוחה מרעננת. אל תעסיקו את מחשבתכם בסופי השבוע בדברי חולין כמו מטלות וחובות כספיים, התמסרו למנוחה פיסית ומחשבתית.

סרטן

החודש ידיכם מלאות עבודה, אתם במרוץ סביב השעון. חייכם סוערים גם מן הפן החברתי. מופעל עליכם לחץ מסיבי אך מתון להידוק הקשר הרומנטי שנולד בחודשים האחרונים. גם היחסים האישיים במשפחה מעמידים אתכם במצב של חשבון נפש מתמשך. הגיע הזמן ליישור ההדורים ולהידוק הקשרים שנזנחו תקופה ארוכה. פרויקט חדש שהחילותם לאחרונה מדיר שינה מעיניכם. קחו פסק זמן להתרעננות מחודשת.

אריה

חודש של הפתעות נכון לאריות, בתחום העבודה ייתכן סוף סוף הקידום המיוחל. בתחום הרומנטי תיתכן פגישה מקרית עם אהבה נושנה שתדליק מחדש את השלהבת. זו אשליית שווא את תתפתו לחזור למערכת יחסים שנותקה מזמן, אהבה אין בונים על נוסטלגיה ורדרדה. בעבודה - אתם ממשיכים להשקיע מאמצים ולפעמים מפעמת בכם התחושה שאין מכירים בערככם.

בתולה

רצוי לשנות גישה לחיים ולדרך ההתחברות שלכם עם אנשים.השבועות הבאים יציבו בפניכם אתגרים רציניים שתוכלו להתגבר עליהם רק עם שינוי גישה, גלו סבלנות ונסו חשיבה מרחבית. בשום פנים ואופן אל תקבלו החלטות אימפולסיביות- רגשיות. כדאי לדבר על הדברים כדי שאפשר יהיה להתייחס אליהם באופן גלוי ויעיל. אין זה אומר כי אסור לבטא רגשות, אבל את ההחלטות לקבל מהראש, ולא מהלב.

מאזניים

רצוי להימנע מהוצאות גדולות בחודשים הקרובים אתם עלולים להסתכן עכשיו בהפסדים כספיים בגלל שקול דעת לא נכון, וכדאי לפעול באופן זהיר במיוחד בנושא. בפתח צפויות לכם התחלות חדשות בתחום הקריירה שתתבענה את מיטב כוחותיכם ואת מרצכם. יתכן גם מעבר דירה או שיפוצים ביתיים, שייתנו לכם תחושה של שינוי משמעותי.

עקרב

זהו חודש רגיש ורגשני במיוחד, שימו לב לא להיגרר אחר תחושות בטן ורגשות בכל הנוגע לקבלת החלטות בעבודה ובבית. חשוב לשים את הדגש עכשיו על הצד המעשי של הדברים, ולא לאפשר לרגש לקבוע את ההחלטות שלכם בנושאים שונים. רצוי לחדד יותר את התקשורת הבין-אישית, ליישב מחלוקות ולבוא אל בת הזוג מפויס ואוהב. זמן להשקיע יותר בזוגיות וביחסים שלכם, בתקשורת הזוגית, וביחסים קרובים בכלל.קשת

החודש נכונו לכם מפגשים מעניינים עם ידידים קרובים, בני משפחה ואנשים חדשים שלא הכרתם, שיחות עומק מסוגים שונים על דברים שחשובים לכם, והרבה מלים שאת חלקן מזמן לא אמרתם. רצוי להתמקד יותר בבית ובמשפחה ולשתף את בני הבית בתכניות הפעולה שלכם לעתיד הקרוב. מאידך אל תגלו את תוכניותיכם "לידידים" ולמקורבים, כיוון שלא תוכלו להיות בטוחים שהם אכן יעזרו לכם בהתאם לצרכים האישיים שלכם. ייתכן ואפילו תרגישו חסומים במקצת ביכולת הפעולה שלכם ולא תצליחו לפעול בחופשיות, אך אין ספק, שעם תכנון יסודי ואיטי תצליחו להגיע לתוצאות הרצויות.

גדי

החודש כדאי "לנקות שולחן" לשלם את כל החשבונות שצברתם, לערוך בדיקות, להכניס את הרכב למוסך, בקיצור, להתפנות לכל המחויבויות שדחיתם בחודש האחרון. כדאי להקדיש זמן למשפחה, לראות סרט טוב ולנהל שיחות עומק עם בני הבית. החודש המעורבות הרגשית מתחזקת ועימה הקשר הזוגי. זה גם הזמן להתארגן מחדש מבחינה כלכלית, ולקבוע סדרי עדיפויות חדשים. האנרגיות שלכם טובות, יש לכם רעיונות רבים ומקוריים, היצירתיות במיטבה וקיים בכם רצון לעשות ולממש את הרעיונות שלכם.

דלי

לפעמים נדמה שאתם בודקים את סבלנותם ואורך רוחם של האוהבים אתכם. החודש רצוי לא למתוח את החבל יתר על המידה, אתם עלולים למצוא עצמכם מול שוקת שבורה. אל תהרסו את שבניתם בעמל רב. שמרו על איפוק לשוני והשתדלו מדי פעם להשתפך רגשית בפני בני הזוג כדי להפיג מתחים מיותרים. בתחום העבודה קשה בעיקר לכאלה שעדיין מחפשים את ייעודם, אל ייאוש נכון לכם עתיד מזהיר.

דגים

החודש אתם מתנהגים כפאסיביים במיוחד, אל תאשימו את המזג אוויר, הלאות שלכם נובעת מתסכול בעבודה ובקריירה, קומו ועשו למען עצמכם! אל תחששו להחליף עבודה או להירשם ללימודים גבוהים. תוכלו אפילו לעבור לעיר אחרת כלשון הפתגם "משנה מקום – משנה מזל", רצוי לשתף בהחלטות הרות גורל את בני המשפחה המורחבת או להיעזר בידידי נפש, מכל מקום חובה לצאת מהאדישות המכרסמת ולהתחיל לפעול.

בברכת הצלחה,

מזל אהרוני