כותרת
> C;
1/1
שתפו אותנו ברשתות החברתיות|עשו לנו לייק

אודות תגלית כח אדם והשמהטלפון: 072-3925339

חטיבת הגיוס וההשמה של קבוצת תגלית מתמחה בגיוס עובדים בהיקפים נרחבים, ובהתאמת העובדים למשימות השונות בכל תחום תעסוקה, באופן מקצועי, מדויק והוגן יותר. חטיבת הגיוס של קבוצת תגלית הוקמה כדי לבחור את העובדים הטובים ביותר, לוודא שכל אחד ואחת מהם מוסמכים כראוי, מאומנים, מיומנים ואמינים.


לקוחות חטיבת הגיוס וההשמה של קבוצת תגלית נעזרים בשירותינו כדי לקבל מענה אנושי לכל סוגי המשרות: משרות קבועות, משרות זמניות ופרויקטים מיוחדים. קבוצת תגלית חרטה על דגלה העסקה הוגנת ותנאי עבודה השומרים על העובדים מרוצים ובעלי מוטיבציה לאורך שנים.

השקיפות כלפי ההון האנושי היא ערך עליון בעינינו, ואנו פועלים כך כלפי העובדים המועסקים באופן ישיר וגם כלפי העובדים שאנו מגייסים עבור לקוחותינו.


מומחי חטיבת הגיוס וההשמה של קבוצת תגלית, שבראשם עומד שרון יקוטי – מנכ”ל ובעלים משותף, מרכיבים תוכניות גיוס עובדים לפי הצרכים המשתנים של הארגון, ותופרים עבורו תוכנית כח אדם התואמת את הצורך לטווח ארוך וקבוע, או לטווחים קצרים וזמניים, לפרויקטים מיוחדים ולתגבורים. הניסיון רב השנים בתחום ההשמה ובניהול מערכות תפעוליות שמביא עמו יקוטי, הוא אחד היתרונות המובהקים של חטיבת הגיוס וההשמה של קבוצת תגלית.

מוזמנות ומוזמנים לגלות עולם חדש של כל אדם והשמה