כותרת
> C;
1/1
טיולים ותיירות

עולים חדשים מאוקראינה ביקרו בגן לאומי ציפורי ופגשו את שר התיירות

גולן טיולים ותיירותפורסם: 21.07.22 , 10:43ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עולים חדשים מאוקראינה ביקרו בגן לאומי ציפורי ופגשו את שר התיירות

במהלך סיור שר התיירות, יואל רזבוזוב בצפון, פגש השר קבוצת עולים חדשים שטיילו בחינם בהדרכת מורת דרך דוברת רוסית, בפרויקט של משרד התיירות בגן לאומי של רשות הטבע והגנים

השר רזבוזוב: "ברוכים הבאים לישראל. אני גאה שבזכות משרד התיירות אתם זוכים להכיר את הארץ החדשה שלכם"

רעיה שורקי מנכ״לית רשות הטבע והגנים: ״אנחנו פוגשים במסגרת המיזם קהילות עולים דוברי שפות שונות ומתרגשים יחד איתם מההזדמנות לאפשר להם לחוות את הארץ שלנו ברגלים ובשפה שלהם״.

שר התיירות יואל רזבוזוב (יש עתיד) הגיע אתמול (ד') לגן הלאומי ציפורי שבעמק יזרעאל. שם, פגש השר קבוצה של כ-50 עולים חדשים ממדינות אוקראינה ורוסיה, אשר נמצאו שם במסגרת הפרויקט של משרד התיירות - פרויקט ובו עולים חדשים נהנים מסיור בחינם, המודרך על ידי מורה דרך דובר רוסית.

העולים החדשים הודו לשר על החוויה הטובה לה הם זכו בזכות הפרויקט ואמרו שהדבר תורם להם מאוד בהכרת מדינת ישראל וב"שבירת השגרה" של משימות האינטגרציה פה במדינה.

שר התיירות יואל רזבוזוב אמר בפגישתו עם הקבוצה: "הממשלה הנוכחית העבירה החלטת ממשלה ייעודית לסיוע לתעשיית התיירות שבזכותה יוצא אל הפועל פרויקט חשוב כזה עבור העולים הרבים שעלו לאחרונה מאוקראינה ומרוסיה. כמי שזוכר את קשיי העלייה כילד, משמח אותי לראות אתכם מחייכים במהלך התקופה המאתגרת, בה אתם בונים את העתיד שלכם פה בישראל. אני גאה שבזכות משרד התיירות אתם זוכים להכיר את הארץ החדשה שלכם. ברוכים הבאים לישראל".

רעיה שורקי מנכ״לית רשות הטבע והגנים: ״רשות הטבע והגנים מברכת את משרד התיירות על המייזם המשותף להעסקת מורי הדרך הפועל מזה שנתיים בעקבות הפגיעה הקשה שענף התיירות חווה בקורונה. אנחנו פוגשים במסגרת המייזם קהילות עולים דוברי שפות שונות ומתרגשים יחד איתם מההזדמנות לאפשר להם לחוות את הארץ שלנו ברגלים ובשפה שלהם״.

ביקור שר התיירות בגן לאומי ציפורי צילום מיטל רויזר אהרון, רשות הטבע והגנים