כותרת
> C;
1/1
חדשות

"סדר פסח" בדירה בקצרין

גולן חדשותפורסם: 08.03.19 , 08:53ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

דוברות המשטרה (צפון): משטרת ישראל פועלת לשמירת הסדר הציבורי ושיפור איכות החיים והסביבה של האזרחים והתושבים.

במסגרת זו, בעקבות תלונה שהוגשה במשטרת ישראל כנגד תושב קצרין שפתח בחצר ביתו מחסן גרוטאות אשר היווה מטרד ציבורי לשכניו ולשאר תושבי השכונה, שוטרי משטרת ישראל פעלו לסילוק המטרד.

לאחר הערכות מוקדמת שכללה הוצאת צו חיפוש במקום ושילוב גורמי האכיפה הרלוונטיים, הגיעו השוטרים מלווים בנציגי הרשות מקומית, המשטרה ירוקה ונציגי המשרד לאיכות הסביבה, לביתו של החשוד בשנות ה-60 לחייו.

השוטרים הופתעו למצוא במקום ציוד צה"לי רב: 8 תיקי ציוד צה"ליים, מזוודה המכילה מדים צבאיים של צה"ל, 6 קסדות צה"ליים, 2 שקי שינה, קיטבג ובו נעליים צבאיות, שק ובו כובעים צה"ליים, מחסניות ריקות של רובים מסוג גליל ו- M-16, תחמושת מסוגים שונים, נרתיק צבאי ובו מכשיר אלקטרוני השייך לצה"ל, אקדח אויר רובה קשת ועוד.

בעקבות הממצאים הוזעק למקום חבלן של משטרת ישראל ונציגים של צה"ל, לתפיסה ופינוי של כל הציוד שנמצא במקום. במקביל איכות הסביבה פינו חלק ניכר מכלל הגרוטאות שהיו במקום ואשר יצרו מפגע סביבתי ומטרד לתושבים.

לחשוד נערך שימוע המורה לו לפנות את שאר הגרוטאות שבחצר לאלתר והוא עוכב לחקירה בחשד להחזקה של רכוש גנוב, והחזקת נשק ותחמושת ללא רישיון.

בנוסף, איכות הסביבה, הטילה על החשוד קנס בגין הצבת גרוטאות ויצירת מטרד סביבתי בסך של 750 ₪.

משטרת ישראל פועלת תוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותה ובמקרה הצורך, אף מפעילה ומשתפת גורמי אכיפה אזרחיים שונים והכל על מנת להבטיח את בטחוני ושלומו של הציבור, לשמור על איכות החיים של התושבים ואיכות סביבתם.

תמונות מטעם דוברות המשטרה - צפון

"סדר פסח" בדירה בקצרין
"סדר פסח" בדירה בקצרין