כותרת
> C;
1/1

סדנת נשימה מעגלית מודעת- rebirthingטלפון: 072-3945778


ריברסינג - נשימה מודעת המכונה גם "לידה מחדש " הינו תהליך התנסותי חוויתי יעיל ורב עוצמה לשיחרור חסימות ולחצים ברובד הפיזי, הריגשי והמנטלי ויצרת קשר מחודש בין הלב, הגוף, הרוח וההכרה. התהליך תומך בצמיחה והתפתחות אישית תוך כדי גילוי הסוד הקסום של נשימת החיים הנובעת מחיבור יותר חזק לגוף.

במהלך סשאן ריברסינג, נשימה מעגלית אנו חוקרים מה קורה כאשר אנו נושמים עמוק יותר מהנשימה לה אנו מורגלים. המוח המודע הופך להיות פסיבי יותר, והתת-מודע מתגלה. אנחנו מתחילים לחוות ולשחרר רגשות ומתחים המודחקים בגוף הפיזי, וברבדים עדינים יותר של הווייתנו. בתום סשאן הנשימות נרגיש באופן ספונטאני תחושה של הרפיה ושלווה עמוקה.

הנשימה מטהרת את הגוף מרעלנים, מאזנת את אנרגיית הגוף, משחררת מתח רגשי, ומחזקת את המערכת העצבית ואת המערכת החיסונית. כמו כן מאזנת ויוצרת הרמוניה בין הגוף ,השכל, הלב והנשמה. נשימה מודעת מביאה לריפוי, ולאינטגרציה בין המודע והתת-מודע.

לאחר מספר סשאנים, נרגיש מחוברים יותר לאנרגיה הטבעית שלנו ונשוב להרגיש קלילים יותר וחופשים. נגלה שוב את הספונטאניות, את התמימות ואת האהבה לעצמנו ולאחרים, ממקום של בהירות ואמון.


בסדנא תהנו מחווית הריפוי שבנשימה המעגלית המונחית ושבכלי התרפיה השונים,
מהשהות בנוף הגלילי בלב הרים וכרמים, מצוות מקצועי ומסור ומהמזון העשיר, הטעים והבריא שבנמורה.

מה בתוכנית?


נשימה מעגלית >>
הנשימה ככלי לריפוי טראומות מהתת-מודע ולשחרור חסימותותקיעויות פנימיות

דרך ימימה >>
איך לשחרר? איך לשנות? איך לייצר מפנה בחיים?

מדיטציה >>
כלי להרפיה, לריכוז ולהסתכלות פנימה.

פסיכודרמה
טיפול ושחרור חסימות באמצעות העלאת הדמויות שבחיינו

פסיכוטרפיה

טיפול בכלי מודעות ושיח שונים בנושאי זהות, הגדרות וחסימות

תנועה וצלילים >>
שחרור גוף ונפש בכלי תנועה וצלילים מרפאים ונעימים

את כל הסדנאות מעבירים מנחים מקצועיים ומנוסים, שיכוונו אתכם, ידריכו, יספקו מידע רלוונטי ויובילו אתכם חוויה מתקנת, מטהרת, מעשירה ומיוחדת.

על החווה: