כותרת
> C;
1/1
אורח חיים

הכל על מערכות Real Time Embedded

גולן אורח חייםפורסם: 15.05.22 , 14:14ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מערכות Real Time הן מערכות שנדרשות לעמוד בזמנים, מעבר לכך הן גם חייבות להיות מהירות בתגובה – תוך זמן קצוב שהוגדר. בעיקרון מדובר על מערכות כאלו שמשולבות בתוך חיי היום יום וממש נהפכות לחלק מהשגרה – במחשבים שלנו, פלאפונים, תחבורה ועוד... זה בדיוק כפי שאתם מדמיינים כעת, כל ציוד טכנולוגי מחזיק בתוכו מערכת / תוכנה. המשולבות בחיינו בחיי השגרה במוצרי תוכנה ומוצרים טכנולוגיים רבים שאנו משתמשים בהם כמו לדוגמא: מחשבים, פלאפונים ותחבורה.
למעשה כל ציוד טכנולוגי כולל מערכת משובצת מחשב אשר אחרית להפעיל אותו עם או בלי מערכת הפעלה.

אז מה הן מערכות Embedded?

בשפה פשוטה הן מערכות משובצות במחשב - אלו מערכות אלקטרוניות שכוללות בתוכן יחידת עיבוד ועוד... בחיי היום יום שלנו אנחנו נוגעים לפחות בעשרות מערכות Embedded, בין אם זה השעון המעורר שמתריע בבוקר, הטלפון שלנו, הטלוויזיה, המכשירים החשמליים, מערכות ברכבים, ועוד הרבה.

אבל ישנן עוד מערכות שכדאי שתכירו:

מערכות Embedded Systems

אלו מערכות אשר משובצות במחשב ומכילות מעבד – כמו כל מה שאנו מכירים היום – מחשבי כף יד, טלפונים ועוד... אלו מערכות ששונות מ- P.Cמכיוון שהן מבוססות על אפליקציות ואף מיועדות לכך.

Real Time Systems

מערכת Real Time – כשמו בעברית – זמן אמת. זו מערכת משוכללת שבעלת דרישות לביצועיים בזמן מוגדר מראש. הכל חייב להיות תחום בזמן במערכת הזו. תזכרו - לא כל מערכת Real Time הינה Embedded. יש שוני בין המערכות והן לא חייבות להיות כלולות יחד.

זה רק על קצה המזלג ויש עוד מלא מה לדעת ולהכיר על המערכות המדהימות האלה – אנו סבורים כי מי שצמא למידע הזה ורוצה לדעת עוד כבר יחקור את הנושא לעומק או אפילו ילך ללמוד קורס של פיתוח תוכנה – במילים אחרות: קורס מפתח תוכנה או קורס מפתח RT Embedded.

בכללי - מערכות Real Time Embedded הן בסיס למגוון אפליקציות מתקדמות היום בשוק. אל תשכחו שככל שהעולם מתחדש וגדל יש צורך תמידי במפתחים כאלו שידעו לתפעל את המערכות הללו ולטפל בהם. אם הצורך הזה ניכר בכם ותחום של תוכנה מעניין אתכם, הגיע הזמן לצאת לדרך ולחפש מוסד לימודים טוב שידע להעניק לכם ידע רחב ככל האפשר.

תבחרו נכון!

כשבוחרים לצאת וללמוד Real Time Embedded צריכים לבחור מקום טוב שיוכל להעניק לכם, מלבד ידע ותעודה, אלא גם אוזן קשבת, הכוונה ועזרה. תזכרו שהמקום שבו תבחרו צריך להעניק לכם הכשרה מעשית ולא יישאר תמיד בעולם התאורטי, אלא תקבלו כלים הגיוניים להמשך הדרך. קורס Real Time Embedded זהו קורס נחשק שעליכם ללמוד במקום הכי טוב שיש שידע להעניק ידע וכלים.

איפה לומדים?

הגיע הזמן שתכירו אותנו - Real Time College! אצלנו תוכלו ללמוד קורס Real Time Embedded מעמיק ומלא בידע שמועבר על ידי מרצים תותחים ומוכשרים בתחום. הקורסים שלנו כל הזמן מתעדכנים בהתאם לשינויים החיצוניים, כך שתמיד נדאג שהחומר יהיה רלוונטי לתקופה הנוכחית שזה אנו נמצאים. אנחנו שואפים להעניק לתלמידים שלנו את הטוב ביותר על ידי היכולת להוביל אותם רחוק מאוד ולהיות עבורכם בית, לא רק מוסד לימודים. אצלנו תקבלו הנחיות גם ליציאה לשוק העבודה – ותזכו לעזרה בכתיבת קורות חיים מצוות מומחה שיודע איך לעשות את זה ואיך לגרום לכם להיות כוכבים. הבוגרים שלנו חשובים ולכן אנחנו מציעים במקביל את כל האפשרויות שאנחנו יכולים להעניק לכם.

תמונה: FREEPIK