כותרת
> C;
1/1
אורח חיים

בריכות אינטקס – דברים שאנחנו צריכים לשים לב אליהם

גולן אורח חייםפורסם: 06.05.20 , 10:03ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אחד השינויים המשמעותיים שחלו בשנים האחרונות בנוף של עיצוב בתים וחצרות בישראל, זה השילוב של בריכות מסוגים שונים אשר הפכו להיות הרבה יותר פופולאריות מאשר בעבר, בין היתר בגלל האפשרויות הכלכליות המגוונות שקיימות בקרב לא מעט ישראלים, וכן בזכות העובדה שיש היום הרבה יותר סוגים ודוגמאות של בריכות שמאפשרים התקנה מהירה ופשוטה.

אחת הדוגמאות לכך, הן בריכות אינטקס אשר אפשר למצוא היום במגוון רחב של מבנים, בין אם מדובר במבני מגורים, בין אם מדובר ביחידות נופש וצימרים או במקומות אחרים בהם רוצים או צריך להתקין בריכה ואי אפשרות לבנות בריכה רגילה, כזו שנמצאת בתוך האדמה.

בריכות אינטקס הן מאוד פופולאריות ברחבי העולם ובפרט בישראל, בזכות העובדה שהן מאוד נוחות להתקנה, מאוד פשוטה לתחזוקה, זו נחשבת בריכה בטיחותית, אשר יכולה להתאים לצרכים שונים. בין היתר הבריכה יכולה להתאים גם לילדים וגם למבוגרים, זאת כמובן בהתאם לגודל ולעומק שלה.

אך לפני שאנחנו בוחרים להתקין בריכת אינטקס בחצר של הבית או במקום אחר (להבדיל מבריכות אחרות, אינטקס היא בריכה שאנחנו יכולים להתקין גם במרפסות וגגות, במידה והתנאים בשטח מאפשרים זאת), הרי שעלינו להקפיד ולשים לב למספר נקודות שיכולות להשפיע על אופי השימוש וכן על אופי התחזוקה של הבריכה לאורך זמן.

לפני שאנחנו נתייחס לנקודות השונות, חשוב לקחת בחשבון שרכישה והתקנת בריכה בחצר או בכל מקום אחר, היא רכישה לטווח ארוך, לא מדובר ברכישה של מוצר לימים ספורים וגם לא לשבועות, אלא מדובר במתקן שאמור לשרת את בני הבית למשך תקופה של שנים, וכך גם צריך להתייחס אליו בעת תהליך הרכישה ולאחר מכן.

נקודות שחשוב לשים לב אליהן

ראשית, אנחנו צריכים להתייחס לשאלה איפה בדיוק ניתן להתקין את הבריכה, באופן כזה שיהיה נוח גם להשתמש בה וגם לתחזק אותה. אנחנו צריכים להתייחס לשאלה הזאת, מבחינה מעשית וגם מבחינת תנאי מזג אוויר שיכולים להשפיע על השימוש בבריכה. כמו כן, עלינו להתייחס לגודל השטח שהבריכה תופסת בחצר וכיצד אנחנו יכולים לחלק את השטח בצורה נכונה.

שנית, אנחנו צריכים לבחון את השאלה כיצד עלינו לתחזק את הבריכה, זאת על מנת שנוכל לשמור אותה נקייה, לשמור אותה בטוחה, ולאפשר לכל מי שמעוניין ואמור להשתמש בה, ליהנות מאפשרות לעשות זאת בצורה טובה ובטוחה.

שלישית, אנחנו צריכים לבחון באיזה ציוד עלינו להשתמש בשביל שנוכל להשתמש בבריכה, איזה ציוד נדרש מבחינה בטיחותית ואיזה ציוד נדרש בשביל שנוכל לשמור על הניקיון של הבריכה, בין אם זה אומר ניקוי חומרים, בין אם זה אומר החלפת מים, ניקוי מסננים או כל דבר אחר שמותקן בבריכה.

ארבע, חשוב להקפיד על כיסוי הבריכה כשאנחנו לא משתמשים בה, על מנת שהיא לא תיהרס והמים לא יתלכלכו.